UAB „GIRILIS“

Autošaltkalvis

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „GIRILIS“

Darbo pobūdis

Ieškome plataus profilio specialisto gebančio tiksliai nustatyti gedimus ir kokybiškai remontuoti lengvųjų automobilių ir mikroautobusų pakabos, važiuoklės, stabdžių, aušinimo sistemas, keisti variklio degimo paskirstymo sistemos elementus, atlikti einamuosius aptarnavimus.

Reikalavimai darbuotojui

Reikalinga ne mažesnė nei 1 m. darbo patirtis automobilių remonto srityje;

Įmonė siūlo

Pastovų darbą;
Atsakingą poziciją aukščiausius kokybės standartus keliančioje profesionalų komandoje;
Darbą patikimoje įmonės atstovybėje;
Laiku mokamą darbo užmokestį;
Darbo priemonių užtikrinimą;
Galimybę realizuoti asmeninį ir profesinį potencialą
Suteikiame profesinio tobulėjimo galimybes (mokymai, kursai).

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

UAB „Girilis" – daugiau nei 26 metus rinkoje veikianti autodetalių, tepalų ir chemijos produktų srityje. Esame įgalioti oficialūs atstovai Lietuvoje daugelio garsiausių Europos atsarginių dalių produkcijos gamintojų.
Šiuo metu aktyviai plečiame savo veiklą ir ieškome iniciatyvių bei energingų darbuotojų, siekiančių aukštų rezultatų.
Mes keičiamės, vystomės, augame ir siūlome prisijungti naujam komandos nariui.