CVB client

Autoserviso vadybininkas

800-1100 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - UAB „Autoaivas“

Darbo pobūdis

Automobilių autoservisas kviečia į savo komandą klientų aptarnavimo-autoserviso vadybininką. Darbo pobūdis:
Automobilių registravimas remontui
Sąmatų sudarymas ir derinimas su klientu
Sąskaitų faktūrų išrašymas
Atliktų darbų kontrolė, atsarginių dalių užsakymas ir tiekimo organizavimas.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštesnysis techninis išsilavinimas;
Komunikabilumas;
Automobilių sandaros žinios, remonto darbų išmanymas;
Geri darbo MS Office programų paketu įgūdžiai;
Noras dirbti komandoje;
Galiojantis vairuotojo pažymėjimas;
Privalumas šnekamosios rusų, anglų kalbos mokėjimas.

Įmonė siūlo

Mes jums siūlome:
Gerą, kompetencijas ir gebėjimus atitinkantį atlyginimą
Visas darbui reikalingas priemones
Asmeninio tobulėjimo ir augimo galimybes

Atlyginimas

800-1100 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „Autoaivas“

Mes esame ambicinga, veržli įmonė, kuri užsiima automobilių remontu Panevėžyje.
Įmonė sėkmingai plečia savo veiklą ir šiuo metu ieško autoserviso vadybininko.
informacija apie UAB „Autoaivas“
1125 €
Vid. atlyginimas bruto
11
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.