UAB „Autoaivas“

AUTOSERVISO PRIĖMĖJAS (-A)

1100-1600 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - UAB „Autoaivas“

Darbo pobūdis

Žinomas automobilių autoservisas Panevėžyje Autoaivas Bosch Car Service plečia savo veiklą ir kviečia į savo komandą autoserviso priėmėją.
Darbo pobūdis:
Bendravimas su klientais, bei mechanikais;
Automobilių remonto eigos priežiūra;
Automobilių registravimas remontui;
Sąmatų sudarymas ir derinimas su klientu;
Sąskaitų faktūrų išrašymas;
Atliktų darbų kontrolė, atsarginių dalių užsakymas ir tiekimo organizavimas.

Reikalavimai darbuotojui

Techninis išsilavinimas;
Komunikabilumas;
Automobilių sandaros žinios, remonto darbų išmanymas;
Geri darbo MS Office programų paketu įgūdžiai;
Noras dirbti komandoje;
Galiojantis vairuotojo pažymėjimas;
Anglų kalbos mokėjimas;
Gebėjimas dirbti komandoje;
Mokėjimas bendrauti su klientais, spręsti problemas.

Įmonė siūlo

Kiti privalumai

Reguliarūs mokymai
Mes jums siūlome:
Kompetencijas, kvalifikaciją ir gebėjimus atitinkantį atlyginimą ir motyvacinius priedus;
Visas darbui reikalingas priemones;
Asmeninio tobulėjimo ir augimo galimybes;
Įdomų darbą draugiškoje ir bendradarbiaujančioje komandoje;

Atlyginimas

1100-1600 €/mėn. į rankas
Dėkojame už dalyvavimą. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Autoaivas Bosch Car Service- viena didžiausių įmonių, teikianti lengvųjų automobilių ir mikroautobusų techninės priežiūros ir remonto paslaugas Panevėžyje.
informacija apie UAB „Autoaivas“
1125 €
Vid. atlyginimas bruto
11
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.