Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Baltkonta“

Autotransporto paslaugų pardavimo vadybininkas

Iki 2000 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Baltkonta“

Darbo pobūdis

Kainų skaičiavimas klientams
Klientų paieška
Pasiūlymų ir užsakymų rengimas
Sutarčių sudarymas ir derinimas su klientais

Reikalavimai

Pardavimų vadybininko patirtis transporte ne mažiau 2 metai
Bakalauras, privalumas universitetinis ir susijęs su ieškomu darbo pobūdžiu.
Lietuvių, anglų kalbų mokėjimas. Rusų minimalios žinios.
Vairuotojo pažymėjimas

Mes jums siūlome

Nemonotonišką darbą
Daug iššūkių
Draugiška komandą
Galimybę pagal poreikį darbuotis iš namų

Atlyginimas

Iki 2000 €/mėn. į rankas
Atlyginimas susideda iš bazės ir pardavimų bonuso.

Įmonė atlieka šias paslaugas: perveža negabaritinius krovinius savo ir samdytu autotransportu, ekspedijuoja jūrinius ir auto pervežimus, organizuoja negabaritinių krovinių pervežimus jūra bei krovos darbus uoste.
informacija apie UAB „Baltkonta“
1650 €
Vid. atlyginimas bruto
(18% didesnis už LT vidurkį)
28
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1003 €
25% uždirba 1003-1014 €
25% uždirba 1014-2066 €
25% uždirba nuo 2066 €