Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Autoverslas"
More about company »

Autovežio (automobilvežio) vairuotojas - ekspeditorius (-ė) (Vievis)

Nuo 800 Eur
Vievis - UAB "Autoverslas"

Darbo pobūdis

Autovežio vairavimas. Galimas pasirinkimas dirbti tik Lietuvoje arba tik Baltijos šalyse. Trumpi reisai.

Reikalavimai

  • CE kategorija;
  • Be žalingų įpročių;
  • Noras dirbti autovežiu;
  • Sąžiningumas, atsakingumas;
  • Visi būtini dokumentai.

Privalumas: autovežio darbo patirtis min 1 metai.

Mes jums siūlome

Darbas puikiai tiktų gyvenantiems Elektrėnuose, Vievyje arba šalia šių miestelių.
Yra galimybė mokytis.

Atlyginimas

Nuo 800 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų

Esame vieni pirmųjų Lietuvoje, kurie išvystė nuosavą infrastruktūrą, leidžiančią sėkmingai veikti ilgus metus ir aktyviai plėtoti verslą šiandien. Dabar UAB „AUTOVERSLAS“ įmonių grupė – tai sėkmingai veikianti bendrovė, jungianti skirtingus pasaulio taškus, dirbanti su partneriais Lietuvoje, Lenkijoje, Italijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Kazachstane, Kinijoje ir kitose pasaulio šalyse. Šiuo metu kompanijoje dirba daugiau nei 200 darbuotojų.
Informacija apie UAB "Autoverslas"
860 €
Vid. atlyginimas bruto
26
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Rūta Gvazdaitienė