Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Autovežio vairuotojas

Kaunas - UAB "Litaksa"

Darbo pobūdis

Pervežame naujus bei naudotus automobilius.
Maršrutai: Lietuva - Vakarų Europa - Lietuva.
Reiso trukme - nuo 2 iki 6 savaičių.
Tel.

Reikalavimai

Vairuotojo pažymėjimas su CE kategorija 95 kodas, be patirties galime apmokinti.

Mes jums siūlome

Nuolatinį efektyviai organizuotą darbą, laiku mokamą atlyginimą, gerą darbo atmosferą draugiškame kolektyve.
Tvarkingi automobiliai Volvo, Mercedes-Benz ( EURO 5 ir EURO 6).

Atlyginimas

Derybų klausimas
CVB client

UAB "Litaksa"

Automobilių transporto įmonė, stabiliai ir sėkmingai dirba nuo 1991 m.
Informacija apie UAB "Litaksa"
24
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Egidijus Liutkevičius