UAB „Kaunas Aircraft Maintenance Services“

Aviacijos mašinistas

1000-1200 €/mėn. Į rankas
Kaunas, Jonava - UAB „Kaunas Aircraft Maintenance Services“

Darbo pobūdis

✈ Orlaivių, variklių, komponentų ir pagalbinės įrangos remonto dalių gamyba bei atnaujinimo darbai.
✈ Dirbtuvėse esančių staklių ir kitos technikos priežiūra laikantis pateiktų procedūrų ir reikalavimų.
✈ Bendradarbiavimas su technikos kolegomis ir kitais, siekiant sukurti sudėtingų, gamybos apdirbimo uždavinių sprendimus.
✈ Darbas su įmonėje veikančiomis kompiuterinėmis sistemomis, pildant atitinkamą informaciją pagal reikalavimus.
✈ Laikytis techninių duomenų, vadovų, taisyklių ir kitų priežiūros nurodymų.

Reikalavimai

✈ Anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu).
✈ Patirtis naudojant įvairią apdirbimo įrangą, tokią kaip tekinimo staklės, frezavimo staklės, tiksliosios šlifavimo staklės, elektriniai rankiniai įrankiai.
✈ Brėžinių skaitymas, leistinų nuokrypių ir kokybės sistemų išmanymas.
✈ Kompiuterinis raštingumas.
✈ Atsakingumas, pareigingumas, iniciatyvumas, orientacija į tikslą.

Mes Jums siūlome

✈ Galimybę dirbti aviacijos srityje.
✈ Patirtį tarptautinėje kompanijoje.
✈ Darbą slenkančiu grafiku.
✈ Laiku mokamą atlyginimą.

Atlyginimas

1000-1200 €/mėn. į rankas

Kaunas Aircraft Maintenance Services, or simply called KAMS, is one of Ryanair's technical support bases in Europe, located at Kaunas airport. Our daily task is to perform technical maintenance and repair for 3 Boeing 737-800 aircraft which are serviced simultaneously in our 3 hangars (and one more on the way!). KAMS goal is to provide highest level of services and ensure Ryanair passengers fly safely.
informacija apie UAB „Kaunas Aircraft Maintenance Services“
3406 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
319
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2023 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1796 €
25% uždirba 1796-2743 €
25% uždirba 2743-4729 €
25% uždirba nuo 4729 €