Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Jet Maintenance Solutions"
More about company »

Aviacijos mechanikas

Vilnius - UAB "Jet Maintenance Solutions"

Darbo pobūdis

Verslo klasės lėktuvų remontas, techninė priežiūra;

Reikalavimai

  • Darbo patirtis technikos remonto bei aptarnavimo srityje;
  • Sugebėjimas skaityti techninę dokumentaciją anglų kalba;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Bendravimo ir darbo komandoje įgūdžiai;
  • Atsakingumas bei motyvacija.

Mes jums siūlome

  • Mokymus, profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • Atsakingą ir įdomų darbą verslo aviacijos srityje;
  • Darbo vietą Vilniaus oro uoste; darbo laiką: 7:00-19:00, slenkančiu grafiku.

Jet Maintenance Solutions (JET MS) is a global provider of integrated aircraft maintenance, repair and overhaul solutions for business and regional aviation.
More about us: www.jetms.aero
Informacija apie UAB "Jet Maintenance Solutions"
1740 €
Vid. atlyginimas bruto
(94% didesnis už LT vidurkį)
119
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Darius Šaluga