Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Jet Maintenance Solutions“

Aviacijos mechanikas

Nuo 1582 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Jet Maintenance Solutions“
Darbo pobūdis:

  • Verslo klasės lėktuvų remontas, techninė priežiūra;

Reikalavimai:

  • Darbo patirtis technikos remonto bei aptarnavimo srityje;
  • Sugebėjimas skaityti techninę dokumentaciją anglų kalba;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Bendravimo ir darbo komandoje įgūdžiai;
  • Atsakingumas bei motyvacija.

Mes siūlome:

  • Atsakingą ir įdomų darbą verslo aviacijos srityje;
  • Mokymus, profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • Maitinimo kompensavimą darbo dienomis;
  • Sveikatos draudimą išdirbus daugiau nei 1-erius metus;
  • Darbo vietą VNO; darbo laiką: 7:00-16.00, 5 darbo dienų savaitė.

Atlyginimas

Nuo 1582 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Jet Maintenance Solutions (JET MS) is a global provider of integrated aircraft maintenance, repair and overhaul solutions for business and regional aviation.
More about us:
informacija apie UAB „Jet Maintenance Solutions“
3462 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
61
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2128 €
25% uždirba 2128-2906 €
25% uždirba 2906-3877 €
25% uždirba nuo 3877 €