Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Linksmoji virtuvė“

Awokado Noodle Bar restoranas ieško virėjo - WOK kepėjo

600-800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Linksmoji virtuvė“

Darbo pobūdis

Awokado Noodle Bar restoranas ieško energingų virėjų.
Darbas WOK keptuve, azietiškų sriubų darymas, mėsos marinavimas, padažų gamyba , tvarkos palaikymas.

Reikalavimai

Restorano darbo proceso išmanymas
Tvarkingumas
Atsakingumas
Darbštumas
Darbo maitinimo įstaigoj patirtis
Higienos normų išmanymas
Didelis privalumas kepėjams - darbo patirtis su WOK keptuve , jei neturite patirties - išmokysime

Mes jums siūlome

Jūs tapsite draugiško ir linksmo kolektyvo dalimi
Galimybę užsidirbti papildomai per šventes ir festivalius AWOKADO foodtruck'e.

Atlyginimas

600-800 €/mėn. į rankas

Kilus klausimams skambinti restorano vadovei Auriga telefonu :
informacija apie UAB „Linksmoji virtuvė“
1334 €
Vid. atlyginimas bruto
24
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.