Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Linksmoji virtuvė“

"Awokado wok & sushi " restoranas ieško SUŠI meistro

1000-1400 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Vilnius - UAB „Linksmoji virtuvė“

Darbo pobūdis

Azijietiško maisto tinklas "AWOKADO wok&sushi" šiuo metu ieško Sušisto.
Mes gaminame itin kokybiškus, amerikietško dydžio sušius ir ieškome atsakingo savo srities specialisto papildyti mūsų gretas.
Didelį patirtį virtuvėje vertinsim kaip didelį privalumą.

Kandidatus be didelės patirties priimtume į sušisto padėjejo pareigas arba wokisto su galimybe ateityje tapti pilnaverčiu suši meistru.

Darbo laikas nuo 10:00 iki 21:00.
Darbo grafikas: ilgą/trumpa savaitė
Darbo vieta: Sodų g 15, Pavilnioniu g 33, Radvilaites g 5
Kreipkis telefonu:

Reikalavimai darbuotojui

Sušių gaminimo patirtis,
Vyr sušisto patirtis - didelis prvalumas;
Tvarkingumas, darbštumas, atsakingumas, pastovus noras tobulėti.

Įmonė siūlo

Slenkantis darbo grafikas
Konkrečios karjieros galimybės tiems, kam aktualu.
Nemokami pietus :)

Atlyginimas

1000-1400 €/mėn. į rankas

informacija apie UAB „Linksmoji virtuvė“
2236 €
Vid. atlyginimas bruto
(47% didesnis už LT vidurkį)
37
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1655 €
25% uždirba 1655-1974 €
25% uždirba 1974-2963 €
25% uždirba nuo 2963 €