Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB VIA 3L LT

B KATEGORIJOS VAIRUOTOJAS (-A) KAUNE

900-1200 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB VIA 3L LT

Darbo pobūdis:

  • Prekių pristatymas ir pervežimas į centrinius sandelius, bei kitus prekybos taškus Lietuvoje;
  • Transportą sandėliuose pakrauna sandėlio darbuotojai;
  • Darbas nuo pirmadienio iki penktadienio;
  • Vidutiniškai per dieną vienam vairuotojui tenka 22 taškai, t.y. 8-9 darbo val.

Reikalavimai:

  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Pareigingumas, atidumas, sažiningumas;
  • Panašaus darbo patirtis.

Mes Jums siūlome:

  • Aprūpiname darbo rūbais, mobiliuoju telefonu, reikiama įranga prekių iškrovimui;
  • Galimybė siekti savo tikslų su įmonės paskatinimu;
  • Dirbti komandoje, kuri yra motyvuota siekti geriausių darbo rezultatų.

Tel. pasiteiravimui: +37062698470

Atlyginimas

900-1200 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis mokamas pagal motyvacinę sistemą (kg., km., prist. taškai). Vidutinis darbo užmokestis 900-1000eur į rankas.

Esame 3PL logistikos įmonė, teikianti kontaktinės logistikos, sandėliavimo paslaugas ir tiekimo grandinės sprendimus. Šiandien sparčiai augame ir siekiame tapti Nr. 1 3PL paslaugų tiekėju Baltijos šalyse. Mūsų klientai sako, kad esame patikimi partneriai, mūsų darbuotojai sako, kad esame patikimi darbdaviai. Ilgalaikė partnerystė yra viena didžiausių mūsų vertybių.

Kviečiame Jus tapti mūsų komandos dalimi ir daryti tai, kas kartais atrodo neįmanoma!

Susisiekti galite telefonu 869490003

We are independent logistics 3PL company, providing contact logistics, warehousing services and supply chain solutions. Today, we are growing fast to become No. 1 3PL service supplier in Baltic states. Our clients says that we are reliable partners, employees - that we are reliable employers. Long term partnership is one of our greatest values.

We invite you to become part of our team and do things that sometimes seem impossible!

informacija apie UAB VIA 3L LT
2396 €
Vid. atlyginimas bruto
(57% didesnis už LT vidurkį)
173
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2023 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1826 €
25% uždirba 1826-2283 €
25% uždirba 2283-2731 €
25% uždirba nuo 2731 €