Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Infotransport“

B2B IT sprendimų pardavimo vadybininkas(-ė)

1200-2500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Infotransport“

Darbo pobūdis

Dirbame su viena programa - VVS skirta ekspeditoriams ir vežėjams: bazinė versija + moduliai.
LT esame lyderiai savo srityje + vyksta plėtra į užsienį;
Moduliai pastoviai kuriami nauji ar atnaujinami.

Darbo pobudis:
  • Programos ir naujų modulių pardavimas;
  • Pradinio diegimo priežiūra;
  • Sales prezentacijos/dokumentacijos tvarkymas;

70% darbas su esamais Lietuvos ir užsienio klientais:
30% naujų klientų paieška;

Reikalavimai darbuotojui

Minimalios standart sales savybės, plius:
  • Analitinis mąstymas ir gebėjimas sisteminti informaciją;
  • Organizuotumas, savarankiškumas;

Puikias galimybes tobulėti IT srityje - produktas sparčiai vystomas;
Darbą su įdomiais projektais;
Pastoviai didėjantį atlyginimą;
Nemokami pietūs;
Lankstus darbo grafikas;

Atlyginimas

1200-2500 €/mėn. į rankas
Bazė + procentai.

Mes kuriame inovatyvius verslo valdymo ir automatizavimo sprendimus transporto / logistikos sektoriui
Baltijos šalyse turime didžiausią rinkos dalį : 500+ klientai; EU šalyse 50+ klientai
informacija apie UAB „Infotransport“
2272 €
Vid. atlyginimas bruto
(49% didesnis už LT vidurkį)
21
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.