Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Pharmanet“
More about company »

B2B pardavimo vadybininkas (-ė)

Vilnius - UAB „Pharmanet“

Darbo pobūdis

  • aktyvi naujų verslo klientų Lietuvos rinkoje paieška;
  • darbas su esamais klientais, siekiant padidinti pardavimus;
  • darbas su kelionių agentūromis, siekiant padidinti šio kanalo pardavimus;
  • naujos marketingo koncepcijos įtvirtinimas Lietuvos rinkoje;
  • ataskaitų rengimas.

Reikalavimai

  • energija, orientacija į tikslą bei proaktyvumas;
  • gebėjimas sklandžiai dėstyti mintis ir argumentuoti;
  • rinkos išmanymas, analizavimo įgūdžiai;
  • tiesioginio pardavimo patirtis;
  • gebėjimas susikalbėti anglų kalba;
  • gebėjimas dirbti dinamiškoje konkurencingoje rinkoje;
  • rusų kalba – privalumas.

Mes jums siūlome

  • dinamišką ir įdomų darbą tarptautinėje kompanijoje;
  • asmeninį ir profesinį tobulėjimą skatinančią darbo aplinką ir jauną profesionalų kolektyvą;
  • visas socialines garantijas ir motyvuojančias papildomas naudas.

Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Pateikdamas (-a) savo CV sutinku su PHARMANET Privatumo politika (susipažinti su Privatumo politika galima tinklalapyje ).

UAB „Pharmanet“ – tarptautinė darbuotojų paieškos, atrankos ir laikinojo įdarbinimo įmonė.

Mūsų klientas - vienas stambiausių tarptautinių greitųjų autobusų maršrutų operatorių Baltijos regione.