Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „FinoMark“

B2B PARDAVIMŲ PROJEKTŲ VADOVĖ (-AS)

Nuo 2300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „FinoMark“

Darbo pobūdis:

· Verslo finansavimo produktų pardavimas;
· Nuolatinė potencialių verslo klientų bei partnerių paieška, santykių su esamais klientais palaikymas bei vystymas;
· Pirminis kreditingumo vertinimas bei įmonės teikiamų paslaugų kokybiškas teikimas;
· Fintech finansinių produktų analizė ir dalyvavimas produktų kūrime;
· Klientų poreikių identifikavimas ir sprendimų paieška;

Reikalavimai:

· Finansavimo produktų pardavimo patirtis bei verslo finansavimo kreditingumo vertinimo išmanymas (Didžioji dalis procesų automatizuoti);
· 2 metų ir daugiau pardavimo patirtis finansų srityje;
· Puikūs derybiniai bei įtaigaus pardavimo įgūdžiai;
· Gebėjimas dirbti savarankiškai, kruopštumas ir atsakingumas;
· Įsitraukimas įmonės auginime!
· Patirtis lizingo vertinime ir finansavime - didelis privalumas.

Įmonė siūlo:

· Asmeninio bei profesinio tobulėjimo galimybes;
· Galimybė prisidėti prie įmonės auginimo;
· Tiesioginius finansinius priedus nuo pardavimų;
· Start-up aplinką ir labai motyvuotus kolegas;
· Karjeros galimybes įmonių grupės viduje;
· Lankstų darbo laiką, prasilenkiantį su spūstimis (nebūtina dirbti nuo 8 iki 17 val.);

Atlyginimas

Nuo 2300 €/mėn. neatskaičius mokesčių

FinoMark – sutelktinio finansavimo platforma (angl. crowdfunding) veikianti pagal lėšų rinkimo ir investavimo modelį, kuris modernizuoja finansavimo procesą ir pateikia efektyvesnį ir daugiau pridėtinės vertės kuriantį sprendimą galutiniam vartotojui.

FinoMark pagrindinis tikslas padėti kiekvienam verslui pasiekti numatytų verslo tikslų teikiant reikalingas finansines paslaugas.

UAB FinoMark priklauso AB Neo Finance įmonių grupei.
informacija apie UAB „FinoMark“
5
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2022 m.