KK Kėdainių „Nevėžis-Optibet“

B2B pardavimų - rinkodaros projektų vadovas (-ė)

800-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - KK Kėdainių „Nevėžis-Optibet“

Darbo pobūdis

Turi idėjų, moki parduoti ir įtikinti, o krepšinio liga tau ne svetima?
Mes tau siūlome puikią galimybę dirbti su jaunu bei ambicingu LKL
klubu „Nevėžis-Optibet“ ir įnešti reikšmingą indėlį formuojant klubo
rėmėjų ir partnerių ratą bei kuriant išskirtinius reklamos projektus.

Reikalavimai darbuotojui

Pagrindinės atsakomybės:
  • aktyvi naujų investicijų/ rėmėjų pritraukimas, reklamos pardavimas;
  • rinkodaros ir reklamos projektų įgyvendinimas ir kuravimas;
  • darbas su vadovais, komanda, klientais ir rėmėjais, siekiant įgyvendinti verslo tikslus.

Pardavimų dalį sudaro standartinis pardavimų procesas: Kontakto su naujais verslo klientais užmezgimas /naujų pardavimo projektų inicijavimas telefonu; Pardavimo proceso koordinavimas ir palaikymas tiesioginių susitikimų ir derybų metu; Klientų konsultavimas dėl jiems tinkamiausių sprendimų ir produktų; Sutarties sąlygų suderinimas ir pardavimo projektų uždarymas/ palaikymas; Informacijos analizavimas ir fiksavimas klientų duomenų bazėse; Asmeninių KPI pasiekimas.

Papildomos atsakomybės:
  • akcijų inicijavimas, kūrybinių idėjų parinkimas ir vykdymas;
  • ataskaitų paruošimas, analizavimas ir pristatymas vadovybei;
  • įvairių lygos pristatymų kūrimas ir pateikimas;
  • klubo renginių organizavimas.

Tavo patirtis ir žinios:
  • B2B pardavimų išmanymas;
  • aukštasis išsilavinimas;
  • puikiai išmanyti verslo aplinką, tendencijas ir vystymo galimybes;
  • gili komercinė įžvalga, gebėjimas pamatyti ir įgyvendinti verslo galimybes;
  • labai geros anglų kalbos žinios;
  • Privalumas: darbo patirtis rinkodaros srityje/ projektų valdymo įgūdžiai.

Asmeninės savybės:
  • puikūs derybų, pardavimo įgūdžiai;
  • gebėjimas dirbti efektyviai ir savarankiškai priimti sprendimus, iniciatyvumas, kūrybinis mąstymas, įžvalgumas, gebėjimas.

Darbo vieta: Vilnius arba Kėdainiai (darbas ofise).
Bandomuoju laikotarpiu galimybė dirbti iš namų, nuotoliniu būdu, jei gyvenamoji vieta yra nutolusi nuo Vilniaus arba Kėdainių.1-ąją darbo savaitę- įvedimo mokymai Vilniuje.
Kai komanda žaidžia namie- dalyvavimas rungtynėse privalomas.
Darbo laikas: pilnas etatas, standartinė darbo savaitė su galimybe derinti grafiką.

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas
Atlygį sudaro fiksuota dalis bei priedai, priklausantys nuo pardavimų rezultatų. Fiksuota algos dalis: 800-1000 €/mėn. atskaičius mokesčius. Atlyginimo priedai - „be lubų“.

KK Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ – Kėdainių vyrų krepšinio komanda, dalyvaujanti LKL nuo 2002 metų.