Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „MAXAUTO BALTIC“

Pardavimų projektų vadovas (-ė)

2000-4000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „MAXAUTO BALTIC“

Darbo pobūdis

  • Naujų B2B klientų paieška, susitikimų ir video konferencijų organizavimas;
  • Santykių su esamais klientais palaikymas, tęstinis pardavimų vykdymas;
  • Prekių užsakymų koordinacija su tiekimo skyriumi bei įvykdymo priežiūra;
  • Naujų rinkų analizė ir apžvalga;
  • Efektyvi komunikacija ir bendradarbiavimas su tiekimo ir logistikos skyriais;
  • Klientų atsiskaitymų kontrolė;

Reikalavimai darbuotojui

  • Sėkminga darbo pardavimų srityje patirtis (B2B - privalumas);
  • Didelis atsakomybės jausmas;
  • Puikūs derybiniai įgūdžiai;
  • Geri kompiuterinio raštingumo įgūdžiai;
  • Gebėjimas planuotis savo laiką ir darbus;
  • Pardavimo tikslų siekimas ir įgyvendinimas, aktyvumas ir savarankiškumas;
  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • Geros anglų kalbos žinios;

Įmonė siūlo

  • Priedai priklausomai nuo rezultato;
  • Nuolatines galimybes tobulėti;
  • Draugišką ir profesionalų kolektyvą;
  • Puikias darbo sąlygas;

Atlyginimas

2000-4000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Priklausomai nuo patirties, plius priedai už pasiektą rezultatą.
strongest_in_lithuania

APT-24 yra sparčiai auganti ir jau 12 metų patirtį šioje rinkoje turinti prekybos originaliomis automobilių dalimis įmonė.

Įmonė sparčiai plečiasi ir ieško atsakingų ir ryžtingų kolegų prisijungti prie mūsų kolektyvo.