MB „LC paslaugų centras“

B2B projektų ir pardavimų vadybininkas (-ė) - ekspertas

700-1600 €/mėn. Į rankas
Kaunas - MB „LC paslaugų centras“

Darbo pobūdis

Ar teko kada pagalvoti apie svajonių darbą? - koks jis turėtų būti? Ar šis darbas:
1) Įdomus ir įtraukiantis iki paskutinės darbo minutės?
2) Suteikiantis galimybę priimti sprendimus, kurie turėtų didelę reikšmę visai organizacijai, o ne nusėstų popieriuje?
3) Susijęs su nuolatiniu tobulėjimu ir pagalba kitiems, ypač pradedantiesiems verslininkams?
4) Suteikiantis daug naujų pažinčių verslo pasaulyje?

Jeigu į visus šiuos klausimus sau atsakėte tvirtu "TAIP", tada skaitom toliau:

Jūs turėsite dirbti su pradedančiais verslą asmenimis, jiems padėti, konsultuoti verslo pradžios klausimais ir t.t. Be viso to, turėsite galimybę prisidėti prie strategijos įgyvendinimo, naujų paslaugų kūrimo ir naujų skyrių tiek Lietuvoje tiek ir užsienyje atidarymo ir visų kitų darbų, įtakojančių visos organizacijos plėtrą.

Reikalavimai darbuotojui

  • Turite patirties pardavimuose bent 1 metus? O gal sugebėsite įrodyti, kad turite drąsos ir sugebėjimų įtikinti daugiau nei specialistas su patirtimi?
  • Turite aukštąjį arba aukštesnįjį vadybos, ekonomikos ar teisinį išsilavinimą?
  • Turite B kategorijos vairuotojo pažymėjimą?

Jei taip, tada šaunu, Jums teliks įrodyti, kad:

1) Esate tikrai universali asmenybė
2) Galite kalbėti rusų ir anglų kalbomis
3) Mokate planuoti savo laiką
4) Pasižymite greitu ir stipriu loginiu mąstymu, tikslo siekimu, bei visomis kitomis sėkmingam specialistui būdingomis savybėmis.

  • Jums suteiksime galimybę dirbti tikrai įdomų darbą, už kurį bus visada teisingai atlyginta.
  • Galvojate, kad neturite pakankamai kompetencijos tokiam darbui? - nieko baisaus - žinių duosime su kaupu.
  • Kolektyvas draugiškas ir jaunatviškas, todėl tikrai bus paprasta įsilieti į mūsų komandą.

IR SVARBIAUSIA - ši darbo vieta idealiai tinka žmogui, siekiančiam karjeros, nes kompanija sparčiai plečiasi, o tam procesui suvaldyti reikalingi stiprūs ir atsakingi komandos nariai.
Sėkmingos kandidatūros!

Atlyginimas

700-1600 €/mėn. į rankas

"LC paslaugų centro" įmonių grupė yra perspektyvi ir greitai auganti tarptautinė kompanija, galinti garantuoti Jūsų sugebėjimų realizavimą. Šiai dienai įmonių grupėje jau dirba beveik 20 stiprių savo srities specialistų. Per 10 veiklos metų užsitarnavome nepriekaištingą reputaciją tiek darbuotojų tiek ir klientų akyse. Teikiame platų paslaugų spektrą B2B segmente: verslo konsultacijos, buhalterinė apskaita, ES paramos dokumentų rengimas, įmonių steigimas visoje Europoje, juridinių dokumentų rengimas, tarpininkavimas su valstybinėmis institucijomis ir kt.)
informacija apie MB „LC paslaugų centras“
1085 €
Vid. atlyginimas bruto
5
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2022 m.