Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Unishop“

B2B skaitmeninės rinkodaros produktų vadovas (-ė)

Nuo 1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Unishop“

Darbo pobūdis

  • B2B skaitmeninės rinkodaros strategijos formavimas;
  • B2B skaitmeninės rinkodaros projektų planavimas, įgyvendinimas ir analizė;
  • Skaitmeninių įmonės augimo kanalų paieška ir vykdymas;
  • Potencialių šaltinių rinkodaros veiksmams atlikti duomenų bazių paieška;
  • SEO, SEM ir kitų įrankių, įskaitant socialinę medią ir rinkodarą el. paštu, valdymas;
  • Reklamos pirkimo platformų valdymas (Google AdWords, Facebook, Adform ir kt.);
  • Tinklapių analizės įrankių naudojimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis ar aukštesnysis išsilavinimas (marketingo srityje būtų privalumas);
  • Darbo patirtis skaitmeninės rinkodaros srityje: SEO, SEM, Social Marketing, Email Marketing;
  • Labai geras “Google AdWords”, “Google Analytics” bei “SEO” išmanymas;
  • Domėjimasis UI / UX gerosiomis praktikomis;
  • Gebėjimas funkcionaliai panaudoti socialines platformas;
  • Gebėjimas prižiūrėti naujienlaiškių kanalus ir idėjų teikimas kaip pasiekti tikslinę auditoriją;
  • Bendradarbiavimo bei informacijos srautų valdymo įgūdžiai;
  • Analitiškumas, iniciatyvumas, savarankiškumas, orientacija į rezultatą;
  • Sklandi lietuvių kalba, geros anglų ir rusų (privalumas) kalbos žinios.

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir atsakingą darbą profesionalioje komandoje;
  • Iššūkius ir galimybę realizuoti save;
  • Visas socialines garantijas;
  • Puikias sąlygas užsidirbti ir nuo darbo rezultatų priklausančius priedus;
  • Jaunatvišką, draugišką kolektyvą ir visapusišką pagalbą.
Ačiū, kad domitės mūsų įmone. Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik kandidatus, patekusius į sekantį atrankos etapą.

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. į rankas

UAB "Unishop" sparčiai auganti ir besiplečianti, didmeninės prekybos kompanija. Įmonė bendradarbiauja su Europos, Amerikos, Azijos kompanijomis. Tai ambicinga bendrovė, siekianti tapti viena iš rinkos lyderių. Pagrindinė įmonės veikla susijusi su kosmetikos, parfumerijos ir kitų grožio prekių didmenine bei mažmenine prekyba.

Didžiausias įmonės turtas yra jos darbuotojai, todėl kiekvienas UAB “Unishop” darbuotojas yra asmenybė, kuriam drąsiai suteikiame daug atsakomybės bei laisvės įgyvendinti savo sumanymus.
Mes nuolat ieškome kūrybingų, talentingų ir atsidavusių žmonių, kurie trokšta mokytis, tobulėti, patirti ir pasiekti ambicingų tikslų bendrovėje, kur visada pastebimi ir skatinami geriausi rezultatai bei meistriškumas
informacija apie UAB „Unishop“
1813 €
Vid. atlyginimas bruto
(19% higher than LT average)
37
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1016 €
25% uždirba 1016-1593 €
25% uždirba 1593-2068 €
25% uždirba nuo 2068 €