UAB „Unishop“

B2B skaitmeninės rinkodaros produktų vadovas (-ė)

Nuo 1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Unishop“

Darbo pobūdis

  • B2B skaitmeninės rinkodaros strategijos formavimas;
  • B2B skaitmeninės rinkodaros projektų planavimas, įgyvendinimas ir analizė;
  • Skaitmeninių įmonės augimo kanalų paieška ir vykdymas;
  • Potencialių šaltinių rinkodaros veiksmams atlikti duomenų bazių paieška;
  • SEO, SEM ir kitų įrankių, įskaitant socialinę medią ir rinkodarą el. paštu, valdymas;
  • Reklamos pirkimo platformų valdymas (Google AdWords, Facebook, Adform ir kt.);
  • Tinklapių analizės įrankių naudojimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis ar aukštesnysis išsilavinimas (marketingo srityje būtų privalumas);
  • Darbo patirtis skaitmeninės rinkodaros srityje: SEO, SEM, Social Marketing, Email Marketing;
  • Labai geras “Google AdWords”, “Google Analytics” bei “SEO” išmanymas;
  • Domėjimasis UI / UX gerosiomis praktikomis;
  • Gebėjimas funkcionaliai panaudoti socialines platformas;
  • Gebėjimas prižiūrėti naujienlaiškių kanalus ir idėjų teikimas kaip pasiekti tikslinę auditoriją;
  • Bendradarbiavimo bei informacijos srautų valdymo įgūdžiai;
  • Analitiškumas, iniciatyvumas, savarankiškumas, orientacija į rezultatą;
  • Sklandi lietuvių kalba, geros anglų ir rusų (privalumas) kalbos žinios.

Įmonė siūlo

  • Įdomų ir atsakingą darbą profesionalioje komandoje;
  • Iššūkius ir galimybę realizuoti save;
  • Visas socialines garantijas;
  • Puikias sąlygas užsidirbti ir nuo darbo rezultatų priklausančius priedus;
  • Jaunatvišką, draugišką kolektyvą ir visapusišką pagalbą.
Ačiū, kad domitės mūsų įmone. Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik kandidatus, patekusius į sekantį atrankos etapą.

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. į rankas

UAB "Unishop" - sparčiai auganti didmeninės prekybos kompanija siekianti tapti viena iš rinkos lyderių. Įmonės pagrindinis biuras Kaune, o pardavimų profesionalų komanda veikia Europos, Amerikos, Azijos prekybos rinkose. Verslo kryptis - didmeninė prekyba FMCG, parfumerijos, farmacijos, elektronikos srityse. Tarptautinė darbo aplinka, globalus mąstymas ir vieninga bei kartu auganti komanda leidžia kompanijai siekti aukščiausių veiklos rezultatų.
informacija apie UAB „Unishop“
2256 €
Vid. atlyginimas bruto
(48% didesnis už LT vidurkį)
63
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1587 €
25% uždirba 1587-2004 €
25% uždirba 2004-2840 €
25% uždirba nuo 2840 €