Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Sveikos gyvensenos institutas“

B2B VADYBININKAS (-Ė)

600-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Sveikos gyvensenos institutas“

Darbo pobūdis

 Aktyvi prekybos partnerių / pardavėjų paieška - skambučiai, vizitai pas potencialius pardavėjus;
 Produktų pristatymas;
 Derybos, sutarčių pasirašymas su prekybos partneriais;
 Pardavimo tikslų pardavėjams nustatymas ir pagalba juos įgyvendinant;
 Kasdienis bendravimas su pardavėjais jų konsultavimas;
 Pardavimų ataskaitų rengimas.

Reikalavimai

 Turite B2B patirties tiesioginių pardavimų srityje/darbo patirties produkto vadybininko pozicijoje prekybinėje įmonėje;
 Anglų kalba būtina (raštu ir žodžiu), rusų kalbos mokėjimas – privalumas;
 Turite aukštąjį/aukštesnįjį išsilavinimą;
 Turite vairuotojo pažymėjimą.
 Keliate sau ambicingus tikslus ir mėgstate dirbti dinamiškoje aplinkoje;
 Esate analitinio mąstymo, iniciatyvus (-i), reiklus (-i) sau siekiant rezultato;

Mes jums siūlome

 Galimybę tobulėti B2B pardavimų srityje;
 „Startup“ kultūrą;
 Įdomų darbą, galimybę įgyvendinti iniciatyvas;
 Fiksuotą darbo atlyginimą plius papildomą atlygį už darbo rezultatus.

Atlyginimas

600-1500 €/mėn. į rankas

UBA “Sveikos gyvensenos institutas” tai sparčiai auganti maisto papildų gamybos įmonė. Vis labiau plečianti savo produktų liniją, Lietuvoje gerai žinoma prekiniu ženklu "NOBL".
informacija apie UAB „Sveikos gyvensenos institutas“
727 €
Vid. atlyginimas bruto
10
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2019 m.