Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ELSOFT“

BACK-END PHP DEVELOPER

1200-3500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „ELSOFT“

Darbo pobūdis

Ieškome naujo komandos (back-end arba front-end). Dirbsite su vidutinės ir didesnės apimties žinomų kompanijų projektais ar informacinėmis sistemomis.

PHP Symfony karkaso žinojimas būtų didelis privalumas, tačiau jeigu reikės įgyti ar stiprinti žinias - mes padėsime.

Darbas biure Vilniuje (Kauno g. 16) pilną darbo dieną arba dalinai nuotoliniu būdų.

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis dirbant su PHP;
  • PHP OOP supratimas ir praktinis panaudojimas;
  • GIT versijavimo sistemų išmanymas ir naudojimas;
  • Anglų kalbos žinios;
  • Kruopštumas ir atsakingumas.

Papildomi taškai, jeigu:
  • Žinote SOLID, KISS, DRY principus ir taikote juos praktikoje
  • Esate susipažinę su PHP karkasais kaip Symfony, CodeIgniter ar pan.
  • Turite realios patirties įgyvendinant vidutinės ar didelės apimties projektą

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Biuras

Stalo futbolas Stalo tenisas Žaidimų konsolės Dušas VR
  • Geras darbo salygas ir lankstų darbo grafiką;
  • Darbą su įdomiais užsienio projektais (fintech) bei stažuotes užsienyje;
  • Kvalifikacijos kėlimo galimybes (išoriniai ir vidiniai mokymai);
  • Galimybę laikyti programavimo žinias patvirtinantį tarptautinį sertifikatą;
  • Laisvę idėjoms bei kūrybiškumui.

Atlyginimas

1200-3500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Įmonė veikia nuo 2008 metų. Pagrindinės veiklos kryptys: elektroninės komercijos sprendimų (Magento) kūrimas, informacinių sistemų projektavimas, programavimas bei vystymas. Įmonės klientai – privačios Lietuvos įmonės bei užsienyje veiklą vystančios kompanijos. 2013 m. įmonė atidarė padalinį Panevėžyje. Šiuo metu kolektyvą sudaro 30+ specialistų.
informacija apie UAB „ELSOFT“
1972 €
Vid. atlyginimas bruto
(29% higher than LT average)
32
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1375 €
25% uždirba 1375-1980 €
25% uždirba 1980-2530 €
25% uždirba nuo 2530 €