Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Ambernetas"
More about company »

Backend programuotojas (GoLang)

1550–2150 Eur
Kaunas - UAB "Ambernetas"

Darbo pobūdis

UAB "Ambernetas" ieško naujų komandos narių ir kviečia prisijungti prie dinamiškos lažybų programos kūrimo.
Jūs būsite atsakingi už backend dalies modulių kūrimą (sporto lažybų moduliai, integracija su mokėjimo sistemomis, rizikos valdymas).

Reikalavimai

  • Backend programavimo patirtis;
  • MySQL (MariaDB);
  • Atsakingas požiūris į darbą, iniciatyvumas ir gebėjimas dirbti komandoje.

Privalumai:
  • patirtis su Go arba Java programavimo kalbomis;
  • domėjimasis sporto lažybomis, geri matematiniai įgūdžiai;
  • patirtis kuriant RESTful servisus;
  • darbas su Linux OS.

Mes jums siūlome

  • Jūsų pamėgtą IDE ir kitą reikalingą programinę įrangą;
  • Darbą prie įdomių projektų;
  • Biurą patogioje vietoje Žaliakalnyje, KTU regioniniame mokslo parke;
  • Geras darbo sąlygas;
  • Karjeros galimybes;
  • Socialines garantijas, laiku mokamą atlyginimą;
  • Apmokymus;
  • Itin draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

1550–2150 Eur atskaičiavus mokesčius

UAB "Ambernetas" - sudėtingus IT sprendimus (video perdavimo, IPTV/OTT , video reklamos valdymo sprendimai , sporto lažybų programinė įranga) kurianti ir diegianti IT kompanija.
Įmonėje vid. atlyginimas 1298€
60% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra rugsėjo mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)