Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Scan Sorlie Baltic“

Baldinių plokščių pjovėjas

760-800 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - UAB „Scan Sorlie Baltic“

Darbo pobūdis

MDP, MDF plokščių pjovimas staklėmis.
Fizinės ištvermės reikalaujantis darbas.
Darbas organizuojamas pamainomis, rytine (6:00 - 14:30) ir popietine (14:30 - 23:00)

Reikalavimai

  • Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
  • Atsakingumas, kruopštumas ir greita orientacija;
  • (PRIVALUMAS) Darbo patirtis plokščių pjovime.

Mes jums siūlome

  • Apmokymus darbo vietoje;
  • Dinamišką ir atsakingą darbą nuolat augančioje tarptautinėje kompanijoje;
  • Draugišką komandą, profesinio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

760-800 €/mėn. į rankas
  • Nurodytas atlyginimas mokamas po bandomojo laikotarpio.
  • Atlyginimas į rankas priklauso nuo Jūsų pensijos kaupimo būdų.

Esame Norvegijos kapitalo įmonė UAB "Scan Sorlie Baltic". Gaminame unikalaus novegiško dizaino baldus verslo rinkai. Jau eilę metų sparčiai augame, plečiame gamybą, kuriame naujas darbo vietas bei tobuliname procesus, kam reikalingi žmogiškieji resursai - Jūsų pagalba.
informacija apie UAB „Scan Sorlie Baltic“
1196 €
Vid. atlyginimas bruto
73
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 975 €
25% uždirba 975-1012 €
25% uždirba 1012-1232 €
25% uždirba nuo 1232 €