Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Lonas ir partneriai“
More about company »

Baldų/čiužinių surinkimo operatorius

Jonava - UAB „Lonas ir partneriai“

Darbo pobūdis

Baldų apkalimas audiniais, lovų surinkimas, čiužinių klijavimas/apvilkimas.

Reikalavimai

  • baldų gamybos ar baldų surinkimo patirtis (didelis privalumas);
  • atsakingumas, darbštumas;
  • pareigingumas;
  • greita orientacija

Mes jums siūlome

Laiku mokamą atlyginimą
Draugišką kolektyvą
Darbą stabiliai besiplečiančioje įmonėje
Darbas viena pamaina 8.00-17.00
Penktadieniais dirbame iki 14.30
2 kavos pertraukėlės ir 1 pietų.

Darbo vieta: Jonava
tel.8 349

Įmonė LONAS, įkurta 1993 m., jau 27 metus puoselėja geriausias čiužinių gamybos tradicijas bei kuria inovacijas didesniam komfortui ir sveikesniam gyvenimui. Šiuo metu įmonė, valdanti elektroninės prekybos svetaines Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, sparčiai plečia savo veiklą ir ieško naujo komandos nario. Jei nori sužinoti, kaip gimsta LONO produktai, kaip keliauja iš gamybos iki el. parduotuvės ir pirkėjų namų bei kokie nematomi procesai tai įtakoja – ši pozicija kaip tik TAU!
informacija apie UAB „Lonas ir partneriai“
1018 €
Vid. atlyginimas bruto
45
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 646 €
25% uždirba 646-920 €
25% uždirba 920-1299 €
25% uždirba nuo 1299 €