UAB „Headex“

Baldų detalių pakuotojai (-os)! NAUJOS GAMYBINĖS PATALPOS!

700-840 €/mėn. Į rankas
Klaipėda, Gargždai, Šilutė - UAB „Headex“

Darbo pobūdis

  • darbas prie gamybinės linijos;
  • korpusinių baldų detalių pakavimas;
  • priskirtų detalių dėjimas į dėžes;
  • tvarkos palaikymas darbo vietoje.

Darbo grafikas: pirmus du mėnesius grafikas - 2 dieninės ir 2 laisvos. Po to 2 dieninės, 1 laisva, 2 naktinės ir 3 laisvos dienos.

Darbo vieta: Klaipėdos rajonas. Esi iš Klaipėdos, Tauragės, Šilutės, Švėkšnos ar Gargždų? Į darbą vyk nemokamai!

Reikalavimai darbuotojui

  • patirtis dirbant fizinį darbą arba panašaus darbo patirtis;
  • galimybė dirbti slenkančiu, pamaininiu darbo grafiku su naktinėmis pamainomis;
  • atsakingas požiūris į darbą;
  • motyvacija.

Galbūt turi draugą (-ę), kuris (-i) taip pat ieško darbo? Rekomenduok ir už sėkmingą rekomendaciją užsidirbk 50 Eur! Plačiau:

Mes siūlome

  • darbą naujose, gamybinėse patalpose;
  • karjeros galimybes;
  • dalinai kompensuojamus pietus (pietų kainai apie 1,30 Eur);
  • nemokamą transportą į/iš darbo;
  • patogias poilsio zonas, masažines kėdes;
  • po bandomojo laikotarpio sveikatos draudimą;
  • kas ketvirtį mokamas premijas prie atlyginimo;
  • galimybę dalyvauti LEAN kultūroje.

Susidomėjai? Susisiek: .

Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „HEADEX Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų kategorijų duomenis atrankų į darbo vietas tikslais „Headex Group“ privatumo politikoje nurodyta tvarka, bei Jūsų duomenys būtų saugomi „HEADEX Group“ duomenų bazėje trejus metus. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos:

Atlyginimas

700-840 €/mėn. į rankas

HEADEX Group teikia laikinojo įdarbinimo ir rangos paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje. 2003 m. įkurta įmonė išlaiko rinkos pirmūno vardą - tai patvirtina nuolat augantis darbuotojų skaičius. Šiuo metu per mus sėkmingai dirba daugiau kaip 2000 žmonių. Darbo pasiūlymų turime visuose didžiausiuose Lietuvos miestuose, Vokietijoje, Nyderlanduose ir Belgijoje.

Kandidatuodami patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ išsaugos Jūsų pateiktus duomenis savo duomenų bazėje, bei tvarkys atrankos į darbo vietą tikslu. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos:

Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel.
informacija apie UAB „Headex“
1679 €
Vid. atlyginimas bruto
(10% didesnis už LT vidurkį)
2354
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1327 €
25% uždirba 1327-1543 €
25% uždirba 1543-1842 €
25% uždirba nuo 1842 €