Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
MB „MFurniture“

Baldų dizaineris - sąmatininkas

1049-1577 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - MB „MFurniture“

Darbo pobūdis

Ieškome kolegos ar kolegės išmanančio pagrindinius baldų projektavimo aspektus, mokančio dirbti su SketchUp programa ir sugebančio braižyti vizualizacijas bei skaičiuoti baldų sąmatas. Į darbo pareigas įtraukta bendravimas su klientais telefonu bei elektroniniu paštu. Esant poreikiui gali tekti vykti į objektą matavimams.

Reikalavimai

SketchUp programa
Bendravimo įgūdžiai
Kompiuterinis raštingumas

Mes jums siūlome

Siūlome draugišką ir patyrusį kolektyvą. Gerą atmosferą. Laiku ir sąžiningai mokamą atlygimą. Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

1049-1577 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Esame moderni vidutinio dydžio baldų gamybos įmonė. Gaminame kietuosius korpusinius baldus tiek iš lakštinių medžiagų, tiek iš natūralios medienos. Turime apdailos cechą dažome, lakuojame detalės.
informacija apie MB „MFurniture“
884 €
Vid. atlyginimas bruto
18
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2019 m.