Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB - prekybos namai "Jurga"
More about company »

Baldų furnitūros pardavimo vadybininkas

Klaipėda - UAB - prekybos namai "Jurga"

Darbo pobūdis

Aktyvus pardavėjo darbas su pirkėjais, užsakytų prekių pristatymas, naujų užsakymų priėmimas, konsultavimas baldų gamybos klausimais.

Reikalavimai

Baldų gamybos ir baldų furnitūros išmanymas, nuoširdus rūpinimasis kliento poreikiais, mokėjimas derėtis ir atsakingas požiūris į materialinių vertybių apskaitą.

Mes jums siūlome

Visas socialines garantijas, darbą nedideliame, bet maloniame kolektyve.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Jurga UAB, jau daugiau, kaip 20 metų yra baldinės furnitūros tiekėjas daugeliui Lietuvos įmonių. Platus produktų pasirinkimas ir pačios geriausios bendradarbiavimo galimybės leidžia pasiūlyti daugiau, nei 10'000 prekių asortimentą, kuris turi būti atsakingai parekomenduotas kiekvieno kliento poreikiui.
Informacija apie UAB - prekybos namai "Jurga"
1062 €
Vid. atlyginimas bruto
(19% didesnis už LT vidurkį)
10
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Vilmantas Aušra