Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Baldai4u“

Baldų konstruktorius (-ė) - Baldai4u

1200-2600 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Baldai4u“

Darbo pobūdis

  • Informacijos perėmimas iš dizainerių
  • Esant reikalui bendravimas su klientais konstrukcinės dalies klausimais
  • Gamybinių brėžinių rengimas ir dokumentacijos tvarkymas
  • Pagrindinė programa PRO100
  • Informacijos pridavimas gamybai

Reikalavimai darbuotojui

  • Vairuotojo pažymėjimas (nedažnam vairavimui, bet reikalingas)
  • Bendravimo kultūra
  • Žalingų įpročių neturėjimas/kontroliavimas
  • Tokio tipo darbo patirtis (bent 2 metai) ARBA atitinkamas išsilavinimas su dideliu noru išmokti
  • Taip pat neatitinkant aukštesnio punkto svarstytume variantą - patirtis dirbant baldų surinkėju arba montuotoju, didelė motyvacija ir gebėjimas gerai naudotis kompiuteriu ir perprasti programas.

Mes jums siūlome

Atlyginimas priklausomai nuo darbo rezultatų ir turimos patirties - Jūs įtakosite savo atlyginimą pagal atliktą darbą ir jo kokybę. Nuo 800 iki 2600eur/men i rankas.

Atlyginimas

1200-2600 €/mėn. į rankas
ATLYGINIMAS NUO PADARYTO DARBO

Daugiau informacijos telefonu: Artimu metu kraustysimės į naują vietą, tad darbo vieta pasikeis iš Raudondvario pl į Baltų prospektą.
informacija apie UAB „Baldai4u“
981 €
Vid. atlyginimas bruto
24
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2020 m.