Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Lonas ir partneriai“

BALDŲ KONSTRUKTORIUS (-ė) JONAVOJE

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Jonava, Ukmergė, Kaišiadorys - UAB „Lonas ir partneriai“

Darbo pobūdis

  • Baldų, čiužinių konstravimas ir projektavimas (darbas su AutoCad, Solidworks programomis, );
  • Techninės dokumentacijos ruošimas gamybai, medžiagų specifikacijų paruošimas;
  • Esamų gaminių tobulinimas ir technologinių sprendimų paieška bei diegimas;
  • Naujų produktų kūrimas ir įvedimas į gamybą;

Reikalavimai

  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
  • Daugiau nei 1 metų konstruktoriaus darbo patirtis gamybinėje įmonėje (privalumas - baldų, minkštųjų baldų konstravimas);
  • Gamybos principų išmanymas, brėžinių supratimas, įrankių, medžiagų išmanymas;
  • Techninės dokumentacijos rengimo patirtis;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office, AutoCad projektavimo programos išmanymas);
  • Atsakingumas, darbštumas, greita orientacija;
  • Anglų, rusų kalbų mokėjimas (privalumas).

Mes jums siūlome

  • Visas socialines garantijas, laiku mokamą atlyginimą;
  • Atsakingą ir dinamišką darbą besiplečiančioje įmonėje;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Darbas viena pamaina 8.00-17.00, penktadieniais dirbame iki 15.30;
  • Draugišką kolektyvą;

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

Įmonė LONAS, įkurta 1993 m., jau 28 metus puoselėja geriausias čiužinių gamybos tradicijas bei kuria inovacijas didesniam komfortui ir sveikesniam gyvenimui. Šiuo metu įmonė, valdanti elektroninės prekybos svetaines Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, sparčiai plečia savo veiklą ir ieško naujo komandos nario. Jei nori sužinoti, kaip gimsta LONO produktai, kaip keliauja iš gamybos iki el. parduotuvės ir pirkėjų namų bei kokie nematomi procesai tai įtakoja – ši pozicija kaip tik TAU!
informacija apie UAB „Lonas ir partneriai“
1763 €
Vid. atlyginimas bruto
(16% didesnis už LT vidurkį)
56
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1229 €
25% uždirba 1229-1538 €
25% uždirba 1538-2079 €
25% uždirba nuo 2079 €