Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Eigida“
More about company »

Baldų konstruktorius

900-1300 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Eigida“

Darbo pobūdis

Baldų gamybinių brėžinių, technologinių specifikacijų paruošimas gamybai;
Esamų gaminių tobulinimas, naujų gaminių kūrimas ir įvedimas į gamybą, techninės dokumentacijos ruošimas;
Naujų technologinių sprendimų paieška ir diegimas;
Gaminių medžiagų parinkimas, kainų ir savikainų skaičiavimas.

Reikalavimai

Ne mažesnė kaip 1 metų baldų projektavimo - konstravimo patirtis;
Darbo patirtis su bent viena iš programų: AutoCad, SolidWorks, Autodesk Inventor, SketchUp arba panašiomis ;
MS Office žinios;
Techninis mąstymas;

Mes jums siūlome

Geras darbo sąlygas;
Darbo patirtį bei kvalifikaciją atitinkantį konkurencingą atlyginimą, motyvacinius priedus;
Galimybę įgyvendinti savo idėjas ir sprendimus;
Atlyginimo dydis nėra ribojamas, priklauso nuo pasiektų rezultatų.

Atlyginimas

900-1300 €/mėn. į rankas

Mokykliniai baldai - gamyba, prekyba.
Informacija apie UAB „Eigida“
789 €
Vid. atlyginimas bruto
21
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 555 €
25% uždirba 555-856 €
25% uždirba 856-991 €
25% uždirba nuo 991 €
Vadovas: Eimutis Stanaitis