UAB „Emlitos baldai“

Baldų konstruktorius - montuotojas

600-1500 €/mėn. Į rankas
Alytus - UAB „Emlitos baldai“

Darbo pobūdis

Kietųjų korpusinių baldų gaminimas:
1. Baldų gaminimas pagal duotus brėžinius;
2. Darbas prie įvairių staklių, įrenginių;
3. Baldų montavimas objektuose.

Reikalavimai darbuotojui

Reikalavimai:
1. Turėti supratimą skaitant gamybinius brėžinius;
2. Suprasti iš kokių detalių/konstrukcijų susideda baldas (detalės surašytos ir brėžinių lapuose);
3. Panašaus darbo patirtis;
4. Kruopštumas, tvarkingumas, darbas komandoje, iniciatyvumas, nebijojimas imtis atsakomybės priimant sprendimus.

(Jei noro yra, viską įmanoma išmokti)

Jeigu sudomino darbo pasiūlymas, maloniai kviečiame susisiekti su mumis numeriu .

Įmonė siūlo

Mes jums siūlome/suteikiame:

1. Visos darbui reikalingos priemonės;
2. Kavos/poilsio pertraukos;
3. Atskira virtuvės/valgomojo patalpa;
4. Nuolatinis asmeninis tobulėjimas jums;
5. Saugumą užtikrinančios priemonės;
6. Darbą be nuolatinio chaoso;
7. Darbą be nuolatinio didelio garso;
8. Konkurencingą darbo užmokestį;
9. Itin patogų darbo grafiką nuo 08:00 iki 17:00.
10. Draugišką darbo kolektyvą.

Atlyginimas

600-1500 €/mėn. į rankas
Taip pat darbo užmokestis priklauso nuo:
1. Kiek darbo patirties turite;
2. Kiek darbo sugebate atlikti savo paties sugebėjimais;
3. Noras tobulėti, imtis iniciatyvos;
4. Stengimasis atlikti darbą kokybiškai/tvarkingai.

UAB “Emlitos baldai” yra patikima, baldų gamybos/montavimo įmonė , kuri dirba jau 5 metus. Įmonė gamina kietus, nestandartinius korpusinius baldus, pvz: virtuvės komplektai, spintos, miegamojo kieti baldai, prieškambario įvairūs baldai, vonios baldai, sienų panelės ir visi panašaus pobūdžio baldai/gaminiai. Įmonėje ramu, dirba draugiškas kolektyvas. Mes pasiruošę įgyvendinti įvairius projektus. Prisijunk prie mūsų ir kurkime jaukią namų aplinką kartu!
informacija apie UAB „Emlitos baldai“
5
Darbuotojų skaičius
30-50 tūkst. €
Pajamos 2020 m.