Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Juodas taškas“
More about company »

BALDŲ KONSTRUKTORIUS – PROJEKTUOTOJAS

Kaunas - UAB „Juodas taškas“

Darbo pobūdis

Baldų konstruktyvo ar jų komponentų projektavimas ir brėžinių rengimas gamybai ;
Darbas AutoCAD, IMOS programa (būtų privalumas, bet galime ir apmokyti);

Reikalavimai

Patirtis baldų gamybos ir konstravimo srityje;
Esi iniciatyvus, atkaklus, komunikabilus ir aktyvus;
Gebėjimas dirbti komandoje ir mokėjimas bendradarbiauti su kolegomis

Mes jums siūlome

Geras darbo sąlygas ir socialines garantijas;
Įdomų ir perspektyvų darbą draugiškame kolektyve.

UAB “Juodas taškas”
Baldų gamyba nuo projektavimo iki sumontavimo.
Informacija apie UAB „Juodas taškas“
10
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Žygimantas Navikas