Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ARRAS design“
More about company »

baldų konstruktorius

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „ARRAS design“

Darbo pobūdis

  • baldų furnitūros ir detalių išrašymai, detalizacija, baldų projektų paruošimas gamybai
  • furnitūros ir medžiagų aprašas, kalkuliacija, sprendimų ieškojimas
  • projektavimas, darbas kompiuterine programa
  • matavimai objektuose
  • darbas studijoje

Reikalavimai

  • patirtis baldų furnitūros ir detalių išrašymuose, detalizacijoje
  • patirtis nestandartinių baldų projektavime
  • darbas su projektavimo programomis
  • brėžinių supratimas, braižybos, aksonometrijos pagrindai, erdvinis matymas
  • kruopštumas, atsakingumas, operatyvumas, tvarkingumas, noras tobulėti, sugebėjimas dirbti greitai
  • kompiuterinis raštingumas

Mes jums siūlome

  • darbą pilnu etatu, nuolatinį atlyginimą
  • geras darbo sąlygas ir draugišką darbinę aplinką
  • su patirtimi ir darbo našumu didėjantį atlyginimą.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas