UAB „Baldų sistemos“

Baldų konstruktorius

Nuo 2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Baldų sistemos“

Darbo pobūdis

Individuliems poreikiams pritaikytų baldų projektavimas, baldų eskizų, vizualizacijos ruošimas.
Projektinių sprendimų derinimas su projektų vadovu.
Bendravimas su klientais dėl projektuojamų užakymų įgyvendinimo, vykimas pas klientą atlikti matavimų.
Pasiūymų klientams ruošimas.
Naujų baldų gamybinės dokumentacijos ruošimas.
Kitų tiesioginio vadovo paskirtų užduočių atlikimas.

Reikalavimai darbuotojui

Įmonė ieško patyrusio virtuvės baldų konstruktoriaus .
Darbas su AutoCAD, Sketchup, Bazis braižymo-projektavimo programomis , Bazis privalumas,
Darbo patirtis su matavimu įrankiais privaloma.
Techninės žinios ir darbo patirtis baldų projektavime.
Geri darbo su žmonėmis ir organizavimo įgūdžiai, atsakingas požiūris į darbo kokybę bei terminus.
Puikūs bendravimo įgūdžiai, gebėjimas dirbti komandoje;
Vairuotojo pažymėjimas.
Be žalingų įpročių.

Atlyginimas

Nuo 2000 €/mėn. į rankas

UAB "Baldų sistemos"

Mūsų specializacija - standartinių ir nestandartinių baldų gamyba. Gaminame originalius ir individualius baldus įmonėms ir privatiems klientams. Įgyvendiname net pačius sudėtingiausius projektinius sprendimus. Bendradarbiaujame su įvairių sričių specialistais, projektuotojais, dizaineriais, architektais, medžiagų tiekimo, apdirbimo bei transportavimo įmonėmis. Todėl mūsų įmonė gali Jums pasiūlyti ne tik visą baldų gamybos paslaugų paketą, bet ir gausybę įvairių baldų gamybos sprendimų.
Siūlome įvairias paslaugas badininkams: LMDP, MDF, FMDP plokščių pjovimą, briaunų laminavimą, dažymą, lakavimą, poliravimą. Taip pat pas mus galite užsakytį virtuvinius stalviršius, aliuminio dureles su stiklu, slenkančias sistemas, masyvo fasadus, fasadines dureles ir kitus medienos gaminius.
informacija apie UAB „Baldų sistemos“
1146 €
Vid. atlyginimas bruto
17
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2022 m.