UAB „Dreamfront“

Baldų montuotojai - Padėjėjai

2250-3500 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Užsienis: Danija - UAB „Dreamfront“

Darbo pobūdis

Ieškome pastiprinimo į savo komandą norintiems tęsti/pradėti staliaus/baldų montuotojo arba jo pagalbinio karjerą.

Virtuvinių baldų montavimas pas privačius klientus namuose arba butuose.

Nemokamas apgyvendinimas dideliame namie su nuosava teritorija ir terasa su šašlykine, bei kitais patogumais savaitgalio poilsiui. Apgyvendinimas po vieną arba dviese kambaryje,

Darbui skirti nauji automobiliai Peugeot Expert, Citroen Dispatch. Profesionalūs įrankiais Metabo ir Festool. Apmokamos kelionės į darbą ir atgal lėktuvu. Lietuviška darbo sutartis.

Komandiruotės trunka 6-8 savaites užsienyje – 2-3 savaitės Lietuvoje. Dirbama apie 55-60 val. į savaitę.

ARLYGINIMAS PADĖJĖJO nuo: 2,250-3000 eur į rankas., kuris priklausys nuo rezultatų, gebėjimų bei turimos patirties.

ATLYGINIMAS BALDŲ MONTUOTOJO nuo: 2,500-3,500 eur į rankas, kuris priklausys nuo rezultatų, gebėjimų bei turimos patirties.

Darbas pastovus ir ilgalaikis. Turime projektų 3 metams į priekį.

Vieta: Danija, Kopenhaga
Susidomėjus siųsti CV arba skambinti numeriu +4571Artiomas)

Reikalavimai darbuotojui

Tikimės, kad:
Turi B kategorijos vairuotojo pažymėjimą,
Gali susikalbėti angliškai, nes bendrausi su klientais (privalumas)
Turi minimalias rusų kalbos žinias (privalumas)
Esi darbštus bei atsakingas
Turi patirties baldų montavime

Įmonė siūlo

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas Darbo automobilis asmeniniam naudojimui

Atlyginimas

2250-3500 €/mėn. į rankas

UAB „Dreamfront“ – gaminame įvairius išskirtinio dizaino fasadus virtuvėms, naudodami aukštos kokybės ekologiškas medžiagas ir šiuolaikišką modernią įrangą.

Mūsų produkcija - virtuvės fasadai, pagaminti pagal individualius klientų užsakymus. Naudojame tik kokybiškas patikrintas žaliavas, turime platų medžiagų asortimentą, kurį sudaro natūralus ąžuolo lukštas, ąžuolo masyvas, baldinis linoleumas ir kitos medžiagos. Mūsų baldais džiaugiasi įvairų šalių klientai nuo Danijos, Vokietijos iki Jungtinių Amerikos Valstijų.
„Dreamfront“ veiklą pradėjo nuo kelių žmonių ir šiuo metu yra subūrusi apie penkiasdešimt baldų gamybos specialistų. Per pastaruosius metus įmonė išsiplėtė beveik dvigubai ir toliau sėkmingai plečia verslą ir didina savo komandą.

„Dreamfront“ – pelninga, nuolat auganti ir tobulėjanti įmonė. Prisijunk prie mūsų ir tapk jos dalimi!
informacija apie UAB „Dreamfront“
1973 €
Vid. atlyginimas bruto
(29% didesnis už LT vidurkį)
39
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1588 €
25% uždirba 1588-1900 €
25% uždirba 1900-2290 €
25% uždirba nuo 2290 €