Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „FURNITURE A“

Baldų montuotojas

800-1500 €/mėn. Į rankas
Darbas namuose, Kaunas - UAB „FURNITURE A“

Darbo pobūdis

✔️Baldų montavimas pas klientus;
✔️ Baldų surinkimas;
✔️ Matavimų atlikimas pas klientus;

Reikalavimai darbuotojui

✔️Turėti patirties baldų montavimo srityje;
✔️ Kruopštumus;
✔️ Atsakingumus;
✔️ Vairuotojo pažymėjimas;
✔️ Esi orientuotas į rezultatą;
✔️ Išmanyti korpusinių baldų gamybos technologijas;
✔️ Teikti inovatyvių, konstrukcinių sprendimų pasiūlymus;
✔️ Idėjų generavimas, geriausių technologinių sprendimų paieška, produktų ir paslaugų vystymas;
✔️ Sugebėti palaikyti švarą ir tvarką darbo ir montavimo vietoje;

Įmonė siūlo

Lankstumą;
Konkurencingą atlyginimą;
Naudingą ir įdomią patirtį;
Karjeros galimybes;
Pilną palaikymą iš įmonės vadovybės;

Atlyginimas

800-1500 €/mėn. į rankas

UAB Furniture A - baldų gamintojas, kuris specializuojasi korpusinių baldų gamyboje. Mūsų klientai, individualūs užsakovai, bei kitos baldų gamybos įmonės. Mums svarbu, mūsų veikloje - dizainas, kokybė, greitis ir efektyvumas.