Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Vokė-III"
More about company »

Baldų pardavimo konsultantas (-ė) - dizaineris (-ė)

Vilnius - UAB "Vokė-III"

Darbo pobūdis

Virtuvės bei kitų baldų projektavimas ir jų pardavimo proceso valdymas.

Reikalavimai

Aukštasis/aukštesnysis dizaino arba architektūros srities išsilavinimas;
geri dalykinio bendravimo įgūdžiai;
vairuotojo pažymėjimas;
darbo patirtis baldų projektavimo srityje ne mažiau kaip 2 metai;
rusų kalbos mokėjimas (privalumas).

Mes jums siūlome

Idomų ir atsakingą darbą gerai sustyguotoje komandoje;
profesionalų darbuotojo apmokymą;
karjeros ir tobulėjimo galimybę;
puikias darbo sąlygas draugiškame kolektyve;
nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą;
visas socialines garantijas.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų

UAB "Vokė-III" vizija - būti virtuvės baldų rinkos lyderiu, tapti patikimiausia ir didžiausia virtuvės baldų eksportuotoja Lietuvoje, siekiančia nuolat ir lanksčiai tobulinti gaminamų produktų ir teikiamų paslaugų kokybę.
Informacija apie UAB "Vokė-III"
1130 €
Vid. atlyginimas bruto
(26% didesnis už LT vidurkį)
98
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 731 €
25% uždirba 731-1026 €
25% uždirba 1026-1322 €
25% uždirba nuo 1322 €
Vadovas: Genadijus Chaleckis