Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Dailinta"
More about company »

Baldų pramonės darbininkas (-ė), staklininkas (-ė)

650–1100 Eur
Vievis, Elektrėnai, Trakai - UAB "Dailinta"

Darbo pobūdis

  • Darbas prie modernių medienos apdirbimo įrengimų;
  • Medienos ruošinių rūšiavimas;
  • Baldinių detalių paruošimas apdailai, defektų taisymas.

Pastaba: darbas dviejų pamainų grafiku (rytinė, popietinė).

Reikalavimai

  • Noras dirbti ir tobulėti;
  • Atsakingumas, pareigingumas, sąžiningumas.

Mes jums siūlome

  • Apmokymus įgyjant reikiamą kvalifikaciją;
  • Draugišką ir profesionalų kolektyvą;
  • Darbą stabiliai besiplečiančioje įmonėje.

Atlyginimas

650–1100 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB DAILINTA

Medienos gaminių ir baldų gamyba.
160 darbuotojų.

Darbo vieta: Trakų g. 21, Zabakos k., Vievio sen., Elektrėnų sav. (30 km nuo Vilniaus).

Dėl darbo susisiekite tel. .
Informacija apie UAB "Dailinta"
1676 €
Vid. atlyginimas bruto
(87% didesnis už LT vidurkį)
162
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 966 €
25% uždirba 966-1263 €
25% uždirba 1263-1600 €
25% uždirba nuo 1600 €
Vadovas: Audrius Gaidys