Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Dailinta“
More about company »

Baldų pramonės darbininkė (-as)

Nuo 600 Eur
Vievis, Elektrėnai, Trakai - UAB „Dailinta“

Darbo pobūdis

  • Obliuotų medienos ruošinių rūšiavimas pagal kokybės reikalavimus;
  • Medienos defektų išpjaustymas pjovimo staklėmis;
  • Medienos ruošinių pakavimas ant padėklų.

Darbo laikas:
Kas savaitę besikeičiančiomis pamainomis
(I-V): 6.30-15.00 val. ir 15.00-23.30 val.

Reikalavimai

  • Noras dirbti ir tobulėti;
  • Atsakingumas, pareigingumas, sąžiningumas;
  • Būtų puiku, jeigu būsimas kolega turėtų panašaus darbo patirties.

Mes jums siūlome

  • Darbo patirtį bei kvalifikaciją atitinkantį atlyginimą;
  • Mokymus įgyjant reikiamą kvalifikaciją;
  • Draugišką ir profesionalų kolektyvą;
  • Darbą stabiliai besiplečiančioje įmonėje, kuri veikia daugiau nei 20 metų Lietuvoje.

Atlyginimas

Nuo 600 Eur atskaičius mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Medienos gaminių ir baldų gamyba.
160 darbuotojų.

Darbo vieta: Trakų g. 21, Zabakos k., Vievio sen., Elektrėnų sav. (30 km nuo Vilniaus).

Dėl darbo susisiekite tel. .
Informacija apie UAB „Dailinta“
1668 €
Vid. atlyginimas bruto
(86% didesnis už LT vidurkį)
161
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 962 €
25% uždirba 962-1259 €
25% uždirba 1259-1539 €
25% uždirba nuo 1539 €
Vadovas: Audrius Gaidys