Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ELFOKSAS“

BALDŲ SURINKĖJAS (-a) kruiziniame laive Norvegijoje

3240-4212 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Norvegija - UAB „ELFOKSAS“

Darbo pobūdis

Skubiai reikalingi 8 BALDŲ SURINKĖJAI darbui kruiziniame laive Norvegijoje. Darbas kadencijomis.

Darbo pobūdis: dirbama naujai statomame kruiziniame laive. Baldų surinkimas kajutėse bei viešosiose erdvėse (spintos, spintelės, lovos, kėdės, barai); stumdomų konstrukcijų montavimas (stumdomos durys, stalčiai); brokų taisymas vašku, kreidele bei špakliumi.

Darbo laikas: darbas kadencijomis 6/2 ( 6 savaites dirbate Norvegijoje , 2 savaites grįžę ilsitės Lietuvoje), per savaitę dirbama 54 valandas.

Reikalavimai

Baldų montavimo patirtis;
Gebėjimas skaityti brėžinius;
Kruopštumas.

Mes jums siūlome

Galimybę užsidirbti 3240 – 4212 Eur atlyginimą į rankas (už kadenciją).
Nemokamą kelionę į Norvegiją ir atgal.
Įdarbinimą Lietuvos įmonėje su visomis socialinėmis garantijomis.
Nemokamą apgyvendinimą vienviečiame kambaryje (su atskiru WC ir dušu).
Visada laiku mokamą sutartą atlyginimą.

Teirautis telefonu:

Atlyginimas

3240-4212 €/mėn. į rankas

Falko Group yra įmonių grupė, teikianti įdarbinimo paslaugas Vakarų Europoje ir Skandinavijoje. Pagrindinės mūsų veiklos kryptys yra logistika, statyba, lengvoji pramonė ir sandėliavimas, tad visada turime darbo pasiūlymų šiose srityse.

Siekiame, kad mūsų darbuotojai jaustųsi saugūs ir užtikrinti dėl savo darbo vietos, suteikiame visas socialines garantijas, pasirūpiname patogiu apgyvendinimu ir geromis darbo sąlygomis.

Turite klausimų apie mus ar norite platesnės informacijos apie darbo pasiūlymus? – Susisiekite su mumis darbo dienomis telefonu
informacija apie UAB „ELFOKSAS“
970 €
Vid. atlyginimas bruto
186
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 724 €
25% uždirba 724-1060 €
25% uždirba 1060-1060 €
25% uždirba nuo 1060 €