Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Daimira"
More about company »

Baldų surinkėjas - montuotojas

Kaunas - UAB "Daimira"

Darbo pobūdis

Nestandartinių baldų surinkimas ceche, montavimas pas klientą.

Reikalavimai

Mokėjimas susigręžti ir surinkti gaminius savarankiškai, naudojantis brėžiniais.
Baldinės furnitūros žinojimas ir mokėjimas ją sumontuoti. Patirtis baldų montavime ( ypač virtuvės baldų ).
LED apšvietimas.
Kultūringumas.
Be žalingų įpročių.
Vairuotojo pažymėjimas B kategorija.

Mes jums siūlome

Motyvuotą atlyginimą, gerą ir draugišką darbo aplinką;
Darbo vieta Aleksote;
Darbas nuo 8.oo iki 17.oo val.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų

Esame nestandartinių baldų gamintojas. Pagrindiniai gaminami baldai: virtuvės baldai, įvairios paskirties spintos, drabužinės, vaikų baldai, dviaukštės lovos. Kolektyvas nėra didelis, bet draugiškas.
Informacija apie UAB "Daimira"
10
Darbuotojų skaičius
30-50 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Robertas Miklovis