Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

Baldų surinkėjas - montuotojas

1000-1700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Graso“

Darbo pobūdis

Nestandartinių baldų gamyba, surinkimas, montavimas.
Sugebėjimas dirbti savarankiškai.
Kruopštumas, atsakingumas.
Baldų montavimas objektuose.
Klientų pateiktų užsakymų gamyba, plokščių pjovimas, laminavimas.

DARBUOTOJAS TURI MOKĖTI PAGAMINTI BALDĄ PAGAL DUOTĄ BRĖŽINĮ.

Reikalavimai

2 metų tokio darbo patirtis.
Greitas darbo tempas.
Noras dirbti.
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas - privalumas.

Mes jums siūlome

Įdomų ir perspektyvų darbą draugiškame kolektyve.
Darbo vieta - Vilniaus raj., Riešė.
Galimybę mokytis, tobulėti, motyvuojantį darbo užmokestį.
Dalinis kelionės į darbą išlaidų kompensavimas.
Visas darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

1000-1700 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „Graso“

UAB "GRASO" - baldų gamybos įmonė, savo veiklą pradėjo dar 1996 m. ir sėkmingai įsitvirtino baldų gamyboje ir prekybos sektoriuje. Pagrindiniai įmonės gaminami produktai - nestandartiniai baldai.
Įmonėje dirba savo srities profesionalai. Siekiame ne tik išsiugdyti, bet ir išsaugoti profesionalius darbuotojus, pritraukti naujus specialistus bei kurti palankią ir saugią aplinką savo darbuotojams. Įmonėje dirbantys žmonės – pats svarbiausias įmonės veiklos efektyvumą ir sėkmę lemiantis veiksnys.
informacija apie UAB „Graso“
641 €
Vid. atlyginimas bruto
9
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.