Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "BALTIC MASTER"
More about company »

Baldų surinkėjas

Vilnius - UAB "BALTIC MASTER"

Darbo pobūdis

Nestandartinių korpusinių baldų surinkimas ceche.

Reikalavimai

Ne mažesnė nei 1 metų darbo patirtis baldų surinkimo srityje;
Sugebėjimas skaityti brėžinius;
Gebėjimas dirbti savarankiškai, atsakingas požiūris į darbą;
Kruopštumas, punktualumas, tvarkingumas.

Darbo vieta- Nemėžis

Lietuvos kapitalo Bendrovė, priklausanti tarptautinei įmonių grupei – savo srities lyderė, turintį ilgametę patirtį profesionalios įrangos pardavimo, projektavimo, gamybos, montavimo bei aptarnavimo srityse.
Informacija apie UAB "BALTIC MASTER"
749 €
Vid. atlyginimas bruto
175
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Artūras Paškauskas