Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „FPI Baltic“

Baldų technologas (ė) - konstruktorius (-ė)

1500-1800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „FPI Baltic“

Darbo pobūdis

Pageidautini gebėjimai:

  • Brėžinių skaitymas;
  • Medžiagų, furnitūros, tvirtinimo elementų funkcionalumo išmanymas;
  • Konstrukcijos tinkamumo vertinimas;
  • Technologinių įrengimų galimybių išmanymas;
  • Žaliavų bei operacijų kokybės neatitikčių nustatymas, analizė, sprendimai kokybės gerinimui;
  • Žaliavų bei laiko sąnaudų taupymo sprendimai ir įgyvendinimas;
  • Gaminių standartizavimo sprendimai ir įgyvendinimas.

Reikalavimai

  • Išsilavinimas medienos gaminių inžinerijos, dizaino ar technologijų srityje (privalumas);
  • technologo (-ės) ar konstruktoriaus (-ės) darbo patirtis medienos apdirbimo ar baldų gamybos įmonėje,
  • įrengimų ir kietųjų baldų gamybos technologinių procesų išmanymas,
  • geras kompiuterinis raštingumas, atkaklumas, gebėjimas.

Mes jums siūlome

  • įdomų, dinamišką bei ilgalaikį darbą;
  • puikias galimybes tobulėti ir save realizuoti;
  • kompetencijas atitinkantį atlyginimą;
  • visas socialines garantijas;
  • puikias darbo sąlygas.

Atlyginimas

1500-1800 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo sukauptos patirties

Užsienio kapitalo įmonė UAB "FPI Baltic", nuolat investuojanti į naujausias technologijas, sėkmingai dirbanti 16 metų, gamina aukštos kokybės minkštuosius ir korpusinius baldus; Vakarų Europoje įrengusi daugiau nei15 000 viešbučio kambarių, viešųjų erdvių, laivų bei pradėjusi baldų namams eksportą kviečia prisijungti naujus komandos narius.
Susidomėjusiems informacija teikiama tel. nr. .
informacija apie UAB „FPI Baltic“
2134 €
Vid. atlyginimas bruto
(53% didesnis už LT vidurkį)
145
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1435 €
25% uždirba 1435-1837 €
25% uždirba 1837-2299 €
25% uždirba nuo 2299 €