Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Vilmers“
More about company »

Baldžius - aptraukėjas (-a)

Šiauliai - UAB „Vilmers“

Darbo pobūdis

Baldų karkaso aptraukimas baldiniu audiniu (oda, gobelenu, kitu audiniu).

Reikalavimai

Minkštų baldų aptraukimo patirtis (privalumas).
Atsakingumas, pareigingumas, kruopštumas.
Noras įgyti naujų žinių, įgūdžių ir gebėjimų.

Mes jums siūlome:

Darbą tarptautinio kapitalo įmonėje.
Konkurencingą atlyginimą.
Visas priemones reikalingas sklandžiam darbui.
Profesinio tobulėjimo galimybes.
Norinčius mokytis, apmokiname.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Vilmers UAB – turinti daugiau nei 340 darbuotojų, stabili, į rezultatą ir vakarietišką kultūrą orientuota bei 10 metų sėkmingai dirbanti skandinaviško stiliaus baldų gamybos įmonė.
Informacija apie UAB „Vilmers“
1137 €
Vid. atlyginimas bruto
(27% didesnis už LT vidurkį)
355
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 651 €
25% uždirba 651-967 €
25% uždirba 967-1425 €
25% uždirba nuo 1425 €
Vadovas: Ovidijus Jalonskis