Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
NORTHWAY ĮMONIŲ GRUPĖ
More about company »

BALTYMŲ GRYNINIMO (JAUNESNYSIS (-IOJI)) BIOTECHNOLOGAS (-Ė)

Vilnius - NORTHWAY ĮMONIŲ GRUPĖ

Darbo pobūdis

  • Naujų produktų diegimas ir perkėlimas į gamybą;
  • Baltymų pirminis išskyrimas ir gryninimas, darbas su įranga (chromatografinės sistemos, chromatografinės kolonos, filtravimo sistemos ir pan.);
  • Baltymų gryninimo charakterizavimas;
  • Darbas pagal geros gamybos praktikos (GMP) reikalavimus ir standartines darbo procedūras.

Reikalavimai

  • Aukštasis (magistro) universitetinis išsilavinimas (chemijos, biochemijos ar bioinžinerijos srityje);
  • Gebėjimas saugiai ir efektyviai atlikti rutinines operacijas;
  • Gebėjimas aiškiai, tiksliai ir tvarkingai dokumentuoti tiek raštu tiek elektronine forma;
  • Geros anglų kalbos žinios (raštu ir žodžiu);
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Gebėjimas dirbti komandoje bei noras tobulėti;
  • Gebėti savarankiškai dirbti, sisteminti bei apibendrinti informaciją

Mes jums siūlome

  • Puikias darbo sąlygas draugiškame kolektyve;
  • Karjeros ir tobulėjimo galimybes tarptautinėje kompanijoje;
  • Atlyginimą, atitinkantį Jūsų darbo patirtį ir atsakomybių lygį;
  • Northway grupės darbuotojų skatinimo sistemą;
  • Intelektualią aukštųjų technologijų aplinką

Northway – naujos kartos privatūs medicinos centrai Vilniuje, Kretingoje ir Klaipėdoje, šiuo metu siūlo tapti mūsų komandos nariu VILNIUJE ir kartu su daugiau nei 400 darbuotojų siekti bendrų tikslų.
Įmonėje vid. atlyginimas 753€
SoDra lapkričio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)