UAB „Jugum“

BANDEROLIŲ GAMYBOS DARBUOTOJA (-AS) FABIJONIŠKĖSE

Nuo 480 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Jugum“

Aprašymas:

JUGUM klientė – viena didžiausių Lietuvos spaustuvių. Šiuo metu darbui Vilniuje ieško GAMYBOS DARBUOTOJŲ banderolių gamybos ceche.

Darbo pobūdis:
Įvairūs banderolių gamybos darbai – brošiūravimas, rūšiavimas, skaičiavimas, kokybės tikrinimas;
Pagalbiniai rankiniai darbai nereikalaujantys daug fizinių jėgų;
Užduotys greitai išmokstamos, nesudėtingos, tačiau reikalaujančios kruopštumo ir atidumo.

Darbo laikas:
2 dienos – 8:00-20:00;
2 dienos – 20:00-8:00;
4 dienos laisvos.

Darbo vieta:
Fabijoniškės.

Reikalavimai:

Galimybė dirbti nurodytu grafiku ir pradėti kuo greičiau;
Nepriekaištinga reputacija;
Kruopštumas ir atidumas;
Noras išmokti naują darbo specifiką.

Mes jums siūlome:

Laiku mokamą atlyginimą ir geras darbo sąlygas;
Draugišką bei paslaugų kolektyvą;
Darbo patirtį modernioje spaustuvėje;
Visas socialines garantijas ir darbui reikalingas priemones.

Turime ir kitokio pobūdžio darbų – laukiame Jūsų CV.

Kandidatuodami į poziciją, patvirtinate, kad nurodyti CV duomenys yra teisingi ir sutinkate, kad bus išsaugoti duomenų bazėje atrankos į darbo vietą tikslais.
Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Atlyginimas

Nuo 480 €/mėn. į rankas
UAB „Jugum“

UAB „Jugum“

JUGUM – esame KARTU su Jumis!

Jugum – tai profesionalios personalo paieškos, atrankos bei nuomos paslaugos.

Dirbame kartu su kandidatais ir klientais ne tik atrankos metu, bet ir jai pasibaigus.

Specializuojamės ir kaupiame patirtį gamybos ir technologijų srityje. Tuo esame išskirtiniai partneriai klientams bei pagalbininkai ieškantiems ar norintiems pakeisti esamą darbą.

Tikime, kad teikdami tik kokybiškas paslaugas, galime tobulėti ir būti naudingi, siekti naujų tikslų bei tapti stipriausia personalo sprendimų įmone teikiančia kompleksines paslaugas verslo partneriams.