BARISTA COFFEE1, PILNAS ETATAS

5,65-8 €/val. Neatskaičius mokesčių
Vilnius - MB „Olibelė“

Darbo pobūdis

Kavos ruošimas;
Svetingumas apsilankantiems svečiams;
Asortimento išmanymas bei rekomendavimas;
Baro ir salės tvarkos palaikymas ir priežiūra.

Reikalavimai darbuotojui

Punktualumas, atsakingumas ir sąžiningumas;
Svetingumas, pozityvumas ir meilė žmonėms;
Žingeidumas ir noras gilintis į kavos ir šokolado paslaptis;
Sklandi lietuvių kalba;
Bent minimali kavos ruošimo patirtis būtų didelis privalumas.

Tik pilnamečiams ir tik ilgalaikiam darbui.

Mes siūlome

Profesionalius baristos mokymus;
Galimybę gilinti teorines ir praktines žinias kavos bei šokolado srityje;
Draugišką ir jaunatvišką kolektyvą;
Kavos ir šokolado degustacijas;
Perspektyvą kilti pareigose.

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Atlyginimas

5,65-8 €/val. neatskaičius mokesčių
Priklauso nuo turimos patirties, galimybės dirbti savarankiškai, lojalumo įmonei.

MB „Olibelė“

Rūšinės kavos baras I baristų mokykla I Olio ledai I Šokobelės šokoladas
informacija apie MB „Olibelė“
8
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2022 m.