Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „eStart“

Barista (darbas nuolatinis, apmokome)

700-1000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Palanga, Kretinga - UAB „eStart“

Darbo pobūdis

Jei negali pradėti ryto be gardžios kavos puodelio, o veidą nuolatos puošia šypsena - kviečiame prisijungti prie jaunos MrCoffee komandos!

  • Kavos ir kavos gėrimų ruošimas
  • Klientų aptarnavimas
  • Tvarkos palaikymas

Reikalavimai

  • Gebėjimas susikalbėti tiek su mažu ir neapsisprendusiu, tiek su suaugusiu ir žinančiu ko nori klientu
  • Noras pažinti kavos gamybos subtilybes ir meilė kavai
  • Atsakingumas ir pareigingumas
  • Šypsena ir komunikabilumas

Mes jums siūlome

Papasakosime ir išmokinsime apie kavos gamybos subtilybes, vaišinsime kava ar jos gėrimais, laiku mokėsime atlyginimą, būsime draugiški ir padėsime.

Dirbame pagal iš anksto sudarytą, slenkantį darbo grafiką.

Darbas Palangos ir/arba Kretingos MrCoffee kavinėje.

Atlyginimas

700-1000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas priklauso nuo išdirbtų valandų kiekio ir kompetencijos.

MrCoffee - kavos ir kavos gėrimų kavinukė Palangoje ir Kretingoje.
informacija apie UAB „eStart“
7
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2019 m.