UAB „Addus“

Barista darbas vasarą Anglijoje COSTA! Tiesioginiai Interviu su darbdaviu balandžio 3/4 d. - Kaune/Vilniuje

1100-1200 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Jungtinė Karalystė - UAB „Addus“

Darbo pobūdis

Darbas Roadchef Motorways Ltd kompanijoje - COSTA kavinėje (daryti kavą, pateikti užkandžius/gėrimus, darbas prie kasos, darbo vietos sutvarkymas);
Darbas - sezoninis (vasarą);
Darbo pradžia - Gegužės/ Birželio mėn..
Darbo pabaiga - Rugsėjo 5d. arba vėliau;
Tiesioginiai interviu su darbdaviu - Roadchef Ltd. bus Balandžio 3-4d Lietuvoje;
Darbo vietovė - Clacket Lane, Kent, Anglija.

Po Brexit JK taiko pereinamąjį laikotarpį iki 2021 m. ES piliečiams galima keliauti ir dirbti kaip buvo iki šiol.

Reikalavimai darbuotojui

Atvykti į darbo interviu Balandžio 3/4d.; Kaune/Vilniuje ;
Susikalbėti angliškai;
Amžius: 18+
Galimybė dirbti visą sezoną nuo Gegužės/Birželio mėn iki Rugsėjo 5/7d.

Įmonė siūlo

Sezoninį vasaros darbą;
Darbo savaitė: 40 – 48 + valandos;
Darbo užmokestis valandinis: £8.36(prieš mokesčius);
Apgyvendinimas suteikiamas viešbutyje šalia darbo £7/para (susimokėti už apgyvendinimą reikės tik gavus atlyginimą);
Maitinimas darbo metu - pietūs £1 ;
Suteikiama darbo uniforma.

Atlyginimas

1100-1200 €/mėn. į rankas
UAB „Addus“

UAB „Addus“

UAB "Addus" įsteigta 2004m. Nuo to laiko stabiliai dirbame ir siūlome savo paslaugas norintiems išvykti padirbėti Didžiojoje Britanijoje aptarnavimo sferoje/ viešbučiuose. Šiuo metu Roadchef Motorways Ltd kompanijai, kuri turi Costa, McDonald, Leon kavines) ieškome darbuotojų vasarai.